Poveikis organizmui ir rezultatai

- limfotakos suaktyvinimas,

- giluminis organizmo valymas,

- antsvorio ir kūno apimties sumažėjimas kojų, rankų, klubų,  pilvo, juosmens ir sėdmenų srityse,

- pagerinama odos struktūra ir išorinė audinių išvaizda , oda pasidaro stangri,

- sumažinamas celiulitas, strijos, hemorojus, bei jų atsiradimo rizika,

-sustiprinami kojų, sėdmenų, pilvo, nugaros ir rankų raumenys,

- pašalinami toksinai, perteklinis vanduo, patinimai,

- stiprėja imunitetas, gerėja miegas, darbingumas, pagerėja bendra organizmo savijauta.

Procedūrų rezultatai:


Prieš procedūrasPo 10 procedūrų

 

Infraraudonųjų spindulių poveikis organizmui:


Infraraudonųjų spindulių šildymas - tai tokia energijos forma, kuri perduodama specifinio ilgio bangomis tiesiogiai objektams. Tai neturi nieko bendro su ultravioletiniais spinduliais, kuri nudegina ir sužaloja odą.
Procedūros metu infraraudonieji spinduliai įsiskverbia tiesiogiai į odą iki 45 mm. todėl infraraudonųjų spindulių energiją absorbuoja žmogaus ląstelės, kas sukelia fizinį reiškinį, vadinamą „rezonansu“. Tokiu būdu ląstelių veikla akimirksniu yra suaktyvinama, ko pasėkoje pagerėja kraujo apytaka, padidėja deguonies lygis kraujo ląstelėse, pagreitėja medžiagų apykaita – atsiranda daugiau energijos.

Infraraudonųjų spindulių bangos geras pagalbininkas lieknėjant. Šios bangos pagreitina medžiagų apykaitą organizme, kas lemia didelį kalorijų praradimą.

 Infraraudonieji spinduliai padidina širdies ritmą ir kraujo apytaką, kas yra svarbu palaikant kiekvieno sveikatą. Širdies ritmas padidėja, kada daugiau kraujo perduodama iš vidinių organų link galūnių.

Šiluma, kurią generuoja infraraudonųjų spindulių bangos, stimuliuoja periferinių kraujagyslių išsiplėtimą. Dėl to į sąnarius ir galūnes patenka deguonis, ko pasiekoje atsipalaiduoja sustingę raumenys, sumažėja jų skausmas.

Naudojant procedūrą su infraraudonaisiais spinduliais greičiau per limfinę sistemą pasišalina  toksinai ir kitos žalingos medžiagos  iš organizmo.

Veikiant rutuliniam masažui, infraraudonųjų spindulių šiluma leidžia greičiau padidinti kraujo apytaką ir pernešti didelius maistingųjų medžiagų kiekius į odą, tokiu būdu skatinant sveikesnę odos spalvą, tekstūrą bei švelnų jos išsivalymą. 

Ilgosios infraraudonųjų spindulių bangos teigiamai veikia imuninę sistemą, kuri saugo mūsų organizmą nuo kenksmingų bakterijų.